PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611176}
8,6 14 056
ocen
8,6 10 1 14056
Portal 2
powrót do forum gry Portal 2

Oglądałem właśnie Oldboya i zacząłem się zastanawiać. Mały pokój ze starzejącymi się tapetami i
łóżkiem, a w nim zamknięta na długie lata osoba. Zostaje ona uwolniona, po czym zaczyna szukać
swego oprawcy niesiona żądzą... zemsty? Oczywiście, nie chcę tutaj twierdzić, że oba Portale to
wariacja na temat tego filmu, ale są pewne podobieństwa między tymi, a nie innymi dziełami. Też
to zauważyliście?

raggan

Nikłe podobieństwo. Nigdy bym nie wpadł na coś takiego.

ocenił(a) grę na 9
raggan

Skąd pomysł, że Chell szukała oprawcy niesiona żądzą zemsty? XD Przecież w momencie, kiedy opuściła ten pokój, GlaDOS była nieaktywna, a Chell chciała się wyłącznie wydostać. A nawet można było mówić o zemście, to sądzę, że Chell miałaby ją gdzieś, a chciałaby się po prostu jak najszybciej stamtąd wydostać, wszelkimi środkami.

ocenił(a) grę na 9
raggan

Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie widziałem tu porównania Portala do Cube. Mi niemal od razu przyszło do głowy to skojarzenie.

ocenił(a) grę na 9
SyropZcysterny

Też bym bardziej porównywał Portal do Cube więcej podobieństw,btw film bardzo dobry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones