PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626839}
7,7 102
oceny
7,7 10 1 102
Lost Horizon
powrót do forum gry Lost Horizon


Z czystym sumieniem. Jedna z lepszych przygodówek jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Ciekawa fabuła pozwalające idealnie wprowadzić gracza w odpowiedni nastrój. Zagadki przemyśłane i na odpowiednim poziomie, co wraz z przyjemnością ich rozwiązywania z jeszcze większą ochotą "pcha" nas ku ukończenia gry. No i na uwagę zasługuje również fakt iż po jej przejściu, twórcy zadbali o niespodziankę w postaci bonusu! Nie tylko jest nim szansa powspominania przygód bohaterów w postaci cut scenek zarejestrowanych podczas rozgrywki, ale przede wszystkim możliwość zagrania w pierwotną wersję gry:-). Polecam wszystkim fanom gatunku!

ocenił(a) grę na 10
Hardstyle_Lover

Zgodzę się w 100% (chociaż przeszedłem i żadnego bonusu nie miałem albo...niedopatrzyłem :P), szkoda że tak mało wychodzi gier tego i że są tak mało popularne (drugie zresztą jest chyba przyczyną pierwszego), nie dało się jej chyba kupić w Polsce w żadnym sklepie, jedynie na steamie w ang. wersji i w takiej ją przechodziłem. Jedynym plusem braku popularności jest chyba tylko to, że to jest jedyna gra którą znam a której nie było na filmwebie więc mogłem ją dodać, ah oh :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones