PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31781}

Sztorm stulecia

Storm of the Century
7,7 8 532
oceny
7,7 10 1 8532
Sztorm stulecia
powrót do forum serialu Sztorm stulecia

Znacie podobne :)

ocenił(a) serial na 9

Znacie podobne filmy seriale do tego ?

ocenił(a) serial na 9
ona1111

Na podstawie powieści S.Kinga mogę polecić Tobie Bastion,jest inny,ale klimat ma mroczny:)

ocenił(a) serial na 9
tojaag

Możesz podać link do filmu bo jest kilka serial , ostatni bastion i nie wiem o który biega . Będę wdzięczna :) Aha i dzięki za odpowiedz :)

ocenił(a) serial na 9
ona1111

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6mVxHb0x8 proszę:) akurat był na you tube,niestety nie wiem czy jest to całość...ale skoro trwa ponad trzy godziny to raczej tak:) Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanego seansu:)

ocenił(a) serial na 9
tojaag

Dobra,sorry,to była część pierwsza,ale jeśli będziesz chciała oglądać dalej to bez problemu znajdziesz częśc drugą:)

ocenił(a) serial na 9
tojaag

dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 8
ona1111

Bastion trwa prawie 6h, ale też szczerze polecam, jest to rewelacyjny film.
Szkoda tylko że dobrej wersji nigdzie nie uświadczysz, bo przyzwoite tłumaczenie było tylko na VHS. Ale jak dorwiesz wersję polsatowską to ujdzie, natomiast z DVD nie znając książki nie wszystko zrozumiesz, takie są błędy i braki w tłumaczeniu.

ocenił(a) serial na 7
ona1111

no może nie podobne rose red też taki mini serial chyba z tego zrobili horrorek o duchach bardzo dlugi z tego co pamiętam

ocenił(a) serial na 8
lukasz321a

Czerwona Róża też dobry, choć już bardziej prosty horrorek. Prequel "Z dziennika Ellen Rimbauer Czerwona Róża" trwa 85 minut, a sama "Czerwona Róża" 4 godzinki.

ocenił(a) serial na 9
GodAs

dziękuję za odpowiedzi :)

ocenił(a) serial na 10
ona1111

Nie king ale polecam twin peaks

ocenił(a) serial na 8
qudien

Skoro już wchodzimy w typowe seriale to mamy dwa nowe: "Pod kopułą" oraz "Haven", oba na podstawie Kinga.
To już są prawdziwe seriale. Mam na myśli to że takie jak "Bastion" czy "Sztorm..." to uważam za dobre pełnometrażowe długie filmy, do obejrzenia na max dwa posiedzenia :)

ocenił(a) serial na 8
ona1111

Zobacz to . To mój ulubiony i też Kinga
http://www.filmweb.pl/serial/Po%C5%BCeracze+czasu-1995-32010

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones