Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Detektyw (2014)

Part 1

56m
6,5 1 410
ocen
6,5 10 1 1410
Detektyw
powrót do forum s4e1

Od razu widać że scenariusz pisała kobieta i reżyserką też zajęła się kobieta. Kobiety nie potrafią napisać scenariusza bez rasistowskich i seksistowskich odzywek. Już widzę ten jazgot lewicy, jakby bohater jakiegoś serialu do swojej czarnoskórej dziewczyny powiedział, że "jak mógł się zakochać w takiej murzynce".

ocenił(a) serial na 7
divx_avi

Ale że co w filmach nie może być rasistowskich odzywek?

stebat

Zależy w którą stronę. W stronę czarnych nie mogą być, bo to rasizm. W stronę białych mogą być, bo to jest wtedy "walka z rasizmem".

divx_avi

W punkt

ocenił(a) serial na 7
divx_avi

Nie sposób się nie zgodzić XD

divx_avi

tu też xD tyle Ciebie tu, że aż się zaczynam martwić

igulla666

Martw się o scenarzystki tego gniota. One dalej żyją w czasach niewolnictwa. Są cofnięte w czasie o ponad 100 lat. To jest bardzo niepokojące.

divx_avi

Chętnie pośmieję się z Twojego wyjaśnirnia tej kwestii niewolnictwa

divx_avi

Wow, dawno nie widziałam takiej hipokryzji. Narzekać na seksizm jednocześnie pisząc seksistowski komentarz - INTERESUJĄCE ^^

Aerdie

Gdzie masz seksizm w moim komentarzu?

ocenił(a) serial na 8
divx_avi

To Ardie nie ma zielonego pojęcia co to seksizm. Mnie krew zalewa, że każdy mężczyzna w tym gniocie, to prymityw, dupek , słabeusz, cham i znęca się nad kobietami. Natomiast każda kobieta, chociaż chamska seksistka to jednak jest usprawiedliwiona, bo jest silna, mądra i walczy z debilnymi mężczyznami, którzy potrzebni są jej tylko do jednego - seksu.

ocenił(a) serial na 8
ostmet

A zapomniałem. Jedyna, piękna miłość jest tylko między lesbijkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones