Walton Goggins

Walton Sanders Goggins Jr.

8,0
22 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Walton Goggins

s05e05 ---> Gra tam transwestyte. Potrzebowałem chwili zeby go rozpoznac :D

cRIS_10

zastanawiam sie jakim cudem takie cycki mu zrobili myslalem ze to prawdziwy trans ktory poprostu dostal role lol

BriT

Dokleili i przykryli tapetą. Laski nie takie kratery na pyskach sobie skutecznie szpachlują. :D

Arg

jego naziwsko w dodatku jest takie jak to falszywe ktorego uzywal w the shield

cRIS_10

Nooo powem wam ze sezon 7 SoA to gościu zdrowo podrasował swoją rolą :D i też byłam przekonana ze to prawdziwy trans a teraz zerkam na filmografię i oczom nie wierzę. Przecież to znana morda i sporo filmów z nim widziałam, nie poznałam go jako Venus..

EyesX

Też jestem w szoku, byłam pewna, że to prawdziwa osoba transseksualna. No nieźle, koleś ma mega plusa za tak świetną rolę ;)

cRIS_10

Rozpoznalem go od razu ale musialem sprawdzic bo nie chcialo mi sie wierzyc. Zagral rewelacyjnie tak kontrowersyjna role. Byl bardzo przekonywujacy. Wyobrazam sobie jakie mogli robic jaja poza scena

dabram17

Właśnie oglądam SoA. Dlatego tu trafiłam, bo nie chciałam uwierzyć, że to on !

cRIS_10

Meeega! Wiedziałam, że kojarzę to przejmujące spojrzenie, ale nie mogłam dojść do tego, skąd. No dla mnie rewelacyjna kreacja!

Lostriss_MK

Zgadzam się:) Czapki z głów:) Jestem na siódmym sezonie właśnie i widzę rodzący się romans pomiędzy Venus a Tiggiem^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones