Tom Hulce

Thomas Edward Hulce

8,8
3 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hulce

Roberta Downeya Jr, a a raczej skrzyżowanie Roberta Dw. Jr. z Paulem Reiserem! - o tak. trafiłem w 10tke:D

Krolik_Pudding

A mnie przypomina aktora, który zwie się Chad Lowe :) Myślę, że w obu przypadkach skojarzenia trafne.

MADLEN

a propos , Downeya przypominał wcześniej, ale Downey był i jest piękny, a Hulce był, ale nie jest ;p subtelna różnica;p

scarletttttt

No to popatrzcie sobie jak wygląda teraz!!! (Ta fotka z brodą - zgroza!) :P
Aktualnie to chyba przypomina Clooneya z 'Syriany' lub Richarda Dreyfussa (ten ostatni tak na codzień wygląda :))

kwadracik

Albo Mela Gibsona z czasów "Apocalypto" :P

Krolik_Pudding

Raczej Roberta Downeya Jr + Tima Curry`ego xD

Krolik_Pudding

nie nie trafiłeś

tomasz_user

kiedyś tak wyglądał, teraz raczej przypomina Ernesta Hemingwaya...to "zawsze" z tematu przestało być aktualne.

Krolik_Pudding

A według mnie George O'Malley z serialu Chirurdzy" (T. R. Knight) wygląda bardzo podobnie do Toma Hulce z czasów "Amadeusza" :)

ntx

Prawda! Też mi się skojarzyło :)

Krolik_Pudding

Dokładnie też mi się skojarzyło, że w młodości bardzo przypomina Roberta Downeya Jr.

MaMich

przypominał*

Krolik_Pudding

wg mnie to Ryan Gosling troszkę ;p

ChrisOgier69

Mi się on kiedyś mylił z Billym Boydem (Pereginem Tookiem z Władcy...) nie wiem czemu :-/

użytkownik usunięty
Bondman

A mnie Tima Robbinsa (te oczy i usmiech) :)

Masz rację ....coś chyba w tym jest choć Robbins bardziej kojarzy mi się z Mickey Rourkiem ;-)
Bardzo dobry aktor....szkoda że w Polsce i na świecie znany jest niemal wyłącznie jako Amadeusz.

Krolik_Pudding

idealnie! młody Downey i młody Hulce to prawie bracia bliźniacy :D

Krolik_Pudding

Dopiero w filmie ''Spokojnie Tatuśku'' skojarzył mi się z Downey Dżuniorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones