Susan JohnsonI

6,5
89 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Susan Johnson

W MOMENCIE GRY W SZACHY OJCA Z NAJMŁODSZĄ CÓRKĄ (1:16:11) CÓRKA WYKONUJE RUCH GOŃCEM NA E7 WYMAWIAJĄC SŁOWA "SZACH MAT". JEDNAKŻE OJCIEC WCALE NIE POWINIEN PRZEGRAĆ, PONIEWAŻ JEGO KRÓL MA MOŻLIWOŚĆ UCIECZKI PRZYNAJMNIEJ W TRZECH KIERUNKACH!!!111!! NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ROSZADY LUB ZASŁONIĘCIA KRÓLA JEDNYM Z PIONÓW (GONIEC, SKOCZEK LUB LAUFER JAK KTOŚ JEST ZE WSI)!!11!! JESTEM WZBURZONY I W IMIENIU POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHISTÓW DOMAGAM SIĘ ZDJĘCIA TEGO FILMU Z ANTENY

Paweu_5

Dawno nie czytałem śmieszniejszego komentarza... Po pierwsze nie piszesz o jaki film Ci chodzi (post na stronie reżyserki), po drugie skoro król był szachowany, to nie można było zrobić roszady, po trzecie, pisanie "w imieniu Polskiego Związku Szachowego..." mnie rozwaliło.
Mam tylko nadzieję, że to była z Twojej strony prowokacja... :-)

dynastes

Dobry wieczór, bo u mnie jest wieczór. Dziękuję za zwrócenie uwagi na pewien aspekt. Cieszę się, iż mogłem szanownego użytkownika/użytkowniczkę rozbawić. Film, o którym mówię, to oczywiście dzieło sztuki "Do wszystkich chłopaków, których kochałam", który obecnie dostępny jest na Netflix (nie jest to płatna reklama, a mogłaby być). Nie spodziewałem się, iż osoba będąca na Filmwebie będzie znała szachowe zasady. Mój błąd w sprawie roszady proszę mi wybaczyć moim wzburzeniem, natomiast nie jestem w stanie do tej pory wybaczyć ojcu, że poddał króla bez walki/ucieczki, gdy miał ku temu sposobność. Co do Polskiego Związku Szachistów, to nie jestem już członkiem tego GANGU. Przez to jak traktują nas, prawdziwych szachistów byłem zmuszony opuścić ich szeregi i zacząć grę we własnej organizacji szachowe. Niestety PZS blokuje legalizację mojej organizacji, więc zmuszony jestem walczyć z nimi w sądzie i na kurniku w sekcji szachy
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Paweu_5

Witam, dobry wieczór. Tego filmu niestety nie widziałem... Życzę powodzenia w procesie i sukcesów szachowych. Pozdrawiam i dobranoc, u mnie już noc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones