Nikolaj Coster-Waldau

8,3
25 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Coster-Waldau

Co powiecie aby ten jego mosc został Wiedzminem w nowej ekranizacji Sapkowskiego w 2017 roku ??
Jak dla mnie wyglądalby zajefajnie!
Poszukałem troche w google i widzę że ludzie już próbują go przypisac do Wiedzmina, w GOT gra calkiem całkiem wiec dlaczego by nie ?

Blaise.Lukas.K.

Aktorsko spoko, ale jest zbyt przystojny na Geralta. Chyba nawet mocna charakteryzacja by tu nie pomogła.

Blaise.Lukas.K.

Hell no. Za ładniutki, za młody, za mało w nim charakteru.

użytkownik usunięty
TorZireael

Za młody? On prawie 5 dych ma na karku.

Nie wygląda.

użytkownik usunięty
TorZireael

To fakt, trzyma się.

TorZireael

bez przesady, Geralt nie jest określany jako brzydal... naprawdę nie rozumiem, co do niego macie ;p fajny gość, ja bym go chętnie ujrzała w naszym słowiańskim uniwersum, mimo że jest Duńczykiem

tolerancja91

Przede wszystkim, za bardzo kojarzy sie z Jaimem Lannisterem, w masowej świadomości on wręcz jest tą postacią. Większość widzów oglądając "Wiedźmina" miałaby wrażenie, że ogląda nieznane dotychczas przygody Królobójcy ;) Jeśli Netflix ma zamiar zrobić z "Wieśka" markę na miarę największych serialowych przebojów (a na pewno ma), potrzebuje aktora niekojarzonego z jakąś szczególnie rozpoznawalną rolą. Potrzebna jest charakterystyczna twarz, ale nieopatrzona. Wybranie faceta, który tak silnie wpisał się w pamięć widzów inną rolą, byłby dla Netflixa strzałem w kolano.

Geralt brzydki nie był, urok osobisty niewątpliwie miał ;D Ale Coster-Waldau moim zdaniem ma za mało szorstkości, nie ma w nim nic niepokojącego i niesamowitego, a tych właściwości Biały Wilk posiadał mnóstwo ;)

TorZireael

Hmm, oglądając Batmana nie wiedziałem kto gra Jokera. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało, że to ten sam Pan co grał w Brokeback Mountain.

Blaise.Lukas.K.

On na Geralta pasuje idealnie!! Ta twarz, włosy, to że jest europejskim aktorem. 45 lat to nie tak mało. Jeśli tylko charakteryzacja będzie jakościowo lepsza niż na Wiedźmina- Żebrowskiego to wyglądałby jak z gry :)

Blaise.Lukas.K.

Co najwyżej księcia ze Shreka może zagrać ;d

smyro1

hehe, no w sumie to by pasował :) :P

Blaise.Lukas.K.

Mi bardzo pasuje na Wiedźmina! Bardzo męski, taki twardziel.

Blaise.Lukas.K.

Na wiedzmina tylko Karolak.

Blaise.Lukas.K.

Szkoda go na taki szajs.

Blaise.Lukas.K.

właśnie miałem to pisać że idealny Wiedźmin, zobaczyłem film Shot Caller i gość gra świetnie, i ma tą twarz.

mieszkoxxx

Ostatnio coś pojawił się ten temat i właśnie szukam czy to prawda czy tylko internetowe fantazje.

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

To samo sobie pomyślałam po obejrzeniu tego filmu.

Blaise.Lukas.K.

fajnie by było, ale ktoś stwierdził, że Henry Cavill nada się lepiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones