Nikolaj Coster-Waldau

8,3
25 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Coster-Waldau

Też chciałbym tak wyglądać koło 40-dziestki.

BOB_76

Każdy by chciał

pani_sroka

Ja nie.

KarmazynowyKokos

To szkoda.

KarmazynowyKokos

Jak nie jak tak.

Sylwia_Adamus

Po tygodniu zmieniłem zdanie. :)

KarmazynowyKokos

I słusznie.

pani_sroka

chyba gejem jestes

Cyprian_filmaniak

Nie, kobietą.

pani_sroka

Za to żonę ma szkaradną :D
Foto http://www.femina.dk/sites/femina.dk/files/media/websites/femina-dot-dk/website/ kultur-og-rejser/boger-film-musik/2013/04/1317-nukaka-coster-waldau-boeger-jeg-k an-li/1317-nukaka-yndlingsboeger-copy.jpg
Wygląda... jak wygląda, paskudnie.

baraqs

O tak, ona jest okropna. Nie mogę przeboleć, że on taki piękny jest z taką paskudą. Ale z to dzieci mają śliczne, po tatusiu.

pani_sroka

wcale nie jest brzydka, choć jak na 43 lata wg wiki wygląda delikatnie mówiąc dojrzale (cos mi się wydaje że publicznie dostępna data ur to ściema), a on wcale nie taki przystojny (nos go szpeci ;) poprostu ma w sobie to coś (no i męski jest).

Annash

Jak nie jest przystojny jak jest! Co wy chcecie od jego nosa, ma bardzo ładny nos, jak wszystko inne zresztą. O gustach się nie dyskutuje, ale moim zdaniem jego żona jest wyjątkowo szpetna.

pani_sroka

Sądzę, że Nikolaj jest ponad to i nie przejmuje się wyglądem.

pani_sroka

pierd.olenie. jest bardzo ładna. denerwują mnie takie komentarze. nie każdy jest płytki i ocenia po wglądzie. gusta są różne i każdy ma prawo się wypowiadać, ale rzucanie tekstami typu "paskudna" czy "szkaradna" to przegięcie.

isobel

zgadzam się. ma oryginalna urodę. pochodzi z Grenlandii, więc ma cechy ludów eskimoskich. fajna babka.

isobel

Zgadzam się, to całkiem przystojna kobitka. Najwidoczniej siksom tyłki piecze z zazdrości.

pani_sroka

Lepiej żeby był z kimś Twojego pokroju? Nie znasz kobiety, a oceniasz. Założę się, że przy niej nie masz nic ciekawego do zademonstrowania.

mkskala

Lepiej, bo jestem młodsza i ładniejsza, to mam przy niej do zademonstrowania, oceniłam jej urodę, więc o walorach duchowych nie będziemy tu dyskutować.

pani_sroka

A dla niego może nie jesteś ładniejsza...

użytkownik usunięty
pani_sroka

Siostra, ale bym cię splugawił moją knagą apokalipsy.

pani_sroka

Skoro jesteś młodsza i ładniejsza to gratuluję, zobaczymy jak będziesz w jej wieku

baraqs

Jego żona zdecydowanie jest urody ponad przeciętnej.

BOB_76

Oj ja też. Geny robią swoje. Jeden sie rodzi z fizjonomią Deny de Vito A drugi Brada Pitta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones