Alan Silvestri

Alan Anthony Silvestri

7,9
8 704 oceny muzyki
powrót do forum osoby Alan Silvestri

Wspaniała muzyka do filmów, szczególnie podobała mi się muzyka do Predatora, która tworzy niesamowity klimat grozy. Polecam odsłuchać:)

użytkownik usunięty
drako_2

Zgadzam się w zupełności. Muzyka z Predatora jest genialna. Tworzy tak jakby sensacyjny, wojenny, straszny i fantastyczny klimat w jednym.

drako_2

Absolutnie rewelacyjna . Zdecydowanie mój ulubiony soundtrack...całość daje niepowtarzalny ,niebanalny klimat ...

drako_2

Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych filmowych motywów przewodnich jak dla mnie... Zgadzam sie z poprzednikami: rozmach, poczucie zagrożenia plus to "coś" co sprawia, że można słuchać w nieskończoność!

glimmung

Popieram. Predator to jeden z jego najlepszych OST. Alan zbudowała w tym filmie niezwykłą atmosferę grozy.

drako_2

Alana poznałem przez "Predatora". Muzyka do obu części to coś niesamowitego. Ale warto też zwrócić uwagę na "Kontakt" i "Otchłań". Silvestri świetnie se radzi z klimatem science fiction.

michi468

Klimat klimatem ale jego potężne partytury na całą orkiestrę też wgniatają w fotel. Sędzia Dredd, Mumia 2, Van Helsing czy Beowulf - muzyka przyprawiająca o dreszcze.

tom_1984

Tak, to geniusz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones