PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124301}
5,6 45
ocen
5,6 10 1 45
Pehla Nasha
powrót do forum filmu Pehla Nasha

W obsadzie nie ma Aishwariyi , a SRK wystepuje tu tylko goscinnie. Zdjecie na plakacie pochodzi chyba z ''Devdasa''.

_Summer_

oo widzisz a ja juz sie oszukałem ;/ tak sie podjarałem bo uwielbiam ta pare rai i SRK muszę innego filmu szukac z ta parą :P

remu09

Zagrali razem tylko w 3 filmach, w tym w jednym jako rodzeństwo (bliźniacy ;P)

_Summer_

tak wiem film josh devdas mohabbatein a innych nie znam :(

remu09

Tylko w tych grali razem.

_Summer_

na filmweb sprawdziłem podane jest 5 ale nie znam Shakthi: The Power , Należę do ciebie, kochanie

remu09

W "Shakti" w Aish wystąpiła tylko w 1 piosence "Ishq kamina" - to podobno najlepszy fragment filmu. ;p
a w "Należę do ciebie kochanie, nie byli parą , a Aishwarya pojawiła się w filmie tylko na kilka minut w końcówce.

_Summer_

oo widzisz :D to tylko pare grali w devdasie ale i tak bez powodzenia :( moze jeszcze cos tam razem zagraja wiem ze miała grać w chalte chalte ale zrezygnowała z tej roli a szkoda bo to była by spełniona miłośc :D

remu09

Podobno musiała zrezygnować z powodu ataków zazdrości jej ówczesnego narzeczonego (aktora Salmana Khana).
Na razie nie zanosi się na ich wspólny film.

_Summer_

oo tego nie wiedziałem :D no zobaczymy jeszcze :) a om shanti om ten film polecam :D podobał mi sie i to baardzo :D

remu09

Oglądałam "Om shanti om" dawno temu, i szczerze mówiąc nie zachwycił mnie. Mój numer jeden to film "Gdyby jutra nie było", chociaż nie wiem, czy facetowi się spodoba, ale skoro Devdas cie zachwycił, to śmiało możesz obejrzeć. ;)

_Summer_

hehe :D kal ho naa ho ;) widzialem i to juz kilka razy ;P

remu09

jak narazie to tylko ''z całego serca'' tak srednio podobał mi sie :D ale widziałem to tylko raz moze jeszcze raz musze zobaczyc to inaczej odbiorę ten film :P:D

remu09

Mnie wiele filmów nie urzekło i nie mam zamiaru do nich wracać. Obejrzałam ponad 220 filmów Bollywood i niektóre są wspaniałe, a część z nich do niczego. ;P

_Summer_

ho ho ho :D nie no ja tyle nie widziałem ale nadrobię to :D

remu09

ok, czekam aż mnie prześcigniesz hehe ;D

_Summer_

hehe spoko :D

_Summer_

To oficjalna niemiecka okładka to tego filmu. Bez sensu, a jednak. Nie tylko w Polsce i Indiach wszystko jest możliwe... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones