PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 119
ocen
8,0 10 1 377119
6,2 25
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Film vs życie

ocenił(a) film na 10

Czy są tu inne osoby, które po obejrzeniu tego filmu widzą w nim swoją historię?

Pamiętam swoja pierwszą i zarazem wakacyjną miłość, w 2 tygodnie zakochałam się w kimś o kim nie potrafiłam bardzo długo zapomnieć. Odległość była zbyt duża, żeby w nastoletnim wieku móc być ze sobą. Po około 2 latach obejrzałam ten film po raz pierwszy, będąc w związku z innym chlopakiem. Pamiętnik od razu przypomniał mi o mojej wakacyjnej miłości, ryczałam jak głupia, bo te uczucia jakby odżyły, mimo że on zawsze był gdzieś w moim sercu. Latami o nim myślałam i nigdy nie potrafiłam wyrzucić go z mojej głowy. Zawsze zastanawiałam się jak to jest możliwe po tak naprawdę 2 tygodniach znajomości.. Ja niestety w każdym facecie szukałam jego, albo tego samego uczucia, dlatego moje związki się nie udawały. Życie toczyło się dalej i jakoś tak wyszło, że po 11 latach on kupił bilety samolotowe, żeby móc sie ze mną zobaczyć. Kiedy zobaczyłam go na lotnisku, wszystkie uczucia wróciły i teraz od roku jesteśmy razem. Uwielbiam ten film, bo bardzo kojarzy mi się z moją historią, nie mogłabym być szczesliwsza z nikim innym. Więc nie tylko w filmach dzieją sie takie rzeczy, ciągle mamy do siebie tak silne uczucie i obydwoje staramy sie to pielęgnować, żeby już zawsze tak zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones