PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96538}

Manekin

Mannequin
6,7 2 178
ocen
6,7 10 1 2178
Manekin
powrót do forum filmu Manekin

Manekin

ocenił(a) film na 10

Ogladfałem ten film bardzo, bardzo dawno temu byłem w tedy małym chłoptysiem ale pamiętam, że zachwycałem się Kim Cattrall. Film ten miałem nawet na kasetce i ogladałem go naokragło, poźniej kasetka gdzies przepadła...:( Powiem szczerze, że bardzo bym chciał zobaczyć ten film jeszcze raz, może jakaś stacja TV puści go(?) Jest w tym filmie kilka zabawnych scen, (dyndanie na reklamie, akcja z wężem pożarowym, telefon w szufladzie) mam bardzo miłe wspomnienia z tym filmem, kiedyś go uwielbiałem a jak ocenię go dzisiaj po tylu latach???

użytkownik usunięty
Rete

Manekin!
Ja ten film widziałam jakieś 10 lat temu na którymś z niemieckich kanałów, niestety nie udało mi się ani znaleźć go w wypożyczalniach, ani w ogóle obejrzeć po polsku. Prawie na pamięć znam za jego sequel, nakręcony na początku lat 90tych i chyba mam go jeszcze gdzieś na VHS, a na pamiątkę pierwszego "Manekina" mam teledysk;)

Rete

Czy mógłbyś mi jakoś załatwić film "Manekin" b.mi zależy.

Darkhem

Niestety ja trudno gdziekolwiek znaleźć ten fajny film. Pozostał tylko teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=WKAN57rfXGY

ocenił(a) film na 10
Power_T

Mam ten film i wiele innych hitów lat 80 np. "Nie kupisz mojej miłośći"
Nie widziałem jeszcze teledysku , ale ostatnia piosenka ze sceny ślubu na wystawie wymiata ,do tej pory leci w radiu.
Przy okazji dobrze ,że nie jesteśmy skazani na jedyną słuszną TVP i Polsat z beznadziejnymi powtórkami.
Zamiast wybierać platformę cyfrową i video na żądanie polecam internet gdzie zobaczymy takie seriale jak Prison Break .

Robrom1a

posiadasz jeszcze film Manekin, chetnie go kupie.

ocenił(a) film na 10
nautilus79

W sprawie filmu proszę o kontakt :
robrom@inetia.pl

Rete

Ja również oglądałem ten film bardzo dawno, beztroskie dzieciństwo - to mi przychodzi na myśl.

ocenił(a) film na 7
loomas

kto nadal szuka, niech wpisze maila
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
werkapl

Nie wiem, czy aktualne, ale zależy mi na napisach :)

ocenił(a) film na 7
ziemniakxx

mam , ale z lektorem..

ocenił(a) film na 8
werkapl

Tzn film mam, tylko napisów brak, chyba że lektora samego możesz jakoś wrzucić

ocenił(a) film na 7
ziemniakxx

lektora samego nie mogę, najwyżej cały film z lektorem

ocenił(a) film na 8
werkapl

A jak mogłbyś mi go dostarczyć?

ocenił(a) film na 7
ziemniakxx

podaj maila

ocenił(a) film na 8
Rete

https://www.trt. pl/film/vdz5ztxz75/Manekin-Mannequin-1987-LEKTOR

Rete

ale stary komentarz :o film jest na cda i jest całkiem sympatyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones