PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630888}

Mama

5,9 87 771
ocen
5,9 10 1 87771
4,1 11
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Film trzyma w napięciu i dobrze się go ogląda, ale to zakończenie... Jak dla mnie zbyt fantasy. A szkoda. I za to zakończenie obniżam ocenę na 7/10.

ocenił(a) film na 6
Melissa86

Moim zdaniem zakończenie na plus - niesztampowe jak na tego typu produkcje.

ocenił(a) film na 8
Melissa86

Zakończenie.... słabo :-) ale ostatni najlepszy z horrorów. Nawet strasznyyyyy

ocenił(a) film na 6
Melissa86

Wszystko bylo dobrze wlasnie do zakonczenia. A potem to juz tylko jakas lewitujaca zmora z powykrzywiana twarza. No i nie do konca rozumiem, dlaczego ten duch czekal tyle czasu. Przeciez miala dziewczynki przez 5 lat :/

ocenił(a) film na 7
Vroni

Dopiero teraz obejrzałam ten film i odpowiadam Ci po sześciu latach, ale aż mnie kusi. Moim zdaniem nie czekał ten duch na nic, bo właśnie je miał. A nowi rodzice w postaci wujka i jego dziewczyny je zabrać. Sama starsza córka mówiła do Anabelle "nie rób tak, jest zazdrosna". I tu była powtórka z rozrywki, kiedyś zabrali jej rodzone dziecko, bo była "obłąkana" (choć nie wiadomo czy nie był to wymysł rodziny/placówki), więc zdesperowana je zabrała i rzuciła się, aby spędzić z nim wieczność, ale nie wyszło; tutaj to samo, miała nowe dzieci tyle czasu, a ktoś chciał je zabrać i postanowiła dokonać tego samego, chciała je mieć na wieczność tylko dla siebie. :D Mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłam.

ocenił(a) film na 6
Melissa86

spoiler

Ja obniżyłem z 7/10 do 6.5/10 przez to zakończenie. Zakończenie jest wizualnie fajne, artystyczne można by rzec nawet ( sceneria itd. ) ale to już w zasadzie fantasy - motylki wylatujące ze znikającego ducha itd.....

ocenił(a) film na 7
armarange

I Jeffrey, który tak walczył o swoje bratanice nie pokazał żadnych emocji po śmierci Lily.

Melissa86

Nie zamierzam ogladac filmu (po horrorach nie moge spac, ale lubie o nich czytac), jak sie skonczyl?

ocenił(a) film na 7
Melissa86

A duch to co? Skoro był duch (siła nadprzyrodzona) to prawie nic nie będzie dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones