PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 996
ocen
6,4 10 1 71996
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra
oskarsz98

o to, że główny bohater znalazł się nie po tej stronie lustra. obejrzyj koreański film pod tym tytułem, jest lepszy, bez tanich, amerykańskich sztuczek.

czupurny

Ale dlaczego jest po tej stronie lustra?

oskarsz98

hm. może w realnym świecie umarł [dlatego nie odbijał się w lustrach],a w ostatniej scenie obserwujemy losy "odbitego" bohatera. z drugiej strony jest świadomy tego co się dzieje, więc nie jest to żadne demo czy cokolwiek innego. a jak się znalazła świadomość po drugiej stronie lustra ? nie wiem.
film ma sporo luk logicznych więc i szerokie pole do interpretacji.

ocenił(a) film na 10
oskarsz98

Dokładnie. Tak jak masz napisane wyżej. Znalazł się po drugiej stronie lustra bo np. napisy na radiowozach były lustrzanym odbiciem. Na końcu jest też jak dotyka on lustra a w tym "normalnym" świecie w tym miejscu pojawia się jego odcisk dłoni. Ja myślę że wszyscy co zginęli w tym centrum znajdowali się w tych lustrach. Stąd było na nich tyle odbić ludzkiej dłoni.

ocenił(a) film na 6
WeAreOne

Ale by to musiało oznaczać, że przegrał walkę ze Złem (brr), bo przecież to Zło wciągało swe ofiary w lustra? Albo, że demon wszedł w niego?

Czy coś pokićkałem?

ocenił(a) film na 10
Piotrek4

Nie wiem czy przegrał czy nie ale na zakończeniu filmu wszelkie napisy na samochodach czy budynkach były jakby lustrzanym odbiciem więc raczej to że demon w niego wszedł odpada. Nie wiem właśnie też do końca czy on się po drugiej stronie lustra znalazł bo wcześniej ten demon w lustrze był a teraz był poza nim i jaka jest pewność że jeśli on kogoś zabije to że wejdzie do lustra?? Zakończenie tego filmu ma wiele zagadek ale wole to jak takie byle jakie zakończenia bez zakończeń gdzie już w ogóle nie wiadomo o co chodzi.

WeAreOne

Gdzies w trakcie filmu padly slowa, ze w lustrze sa uwiezieni wszyscy ci, ktorych ono zabilo

ocenił(a) film na 10
autobobil

No tak, to tłumaczy skąd było tyle odcisków dłoni na lustrach. Ja tych słów nie słyszałem, aż oglądnę jeszcze raz.

WeAreOne

Wszystko odwrotnie, a ruch na drodze nadal prawostronny.

ocenił(a) film na 7
WeAreOne

napisy były odwrócone, tak samo ręce głównego bohatera - ale na odwrócenie ruchu na ulicy i jazdę samochodów po lewej stronie już chyba nie starczyło budżetu :P

ocenił(a) film na 10
armal84

Cała kasa poszła na przeszycie głównemu bohaterowi dłoni:D

armal84

No i napis open 24 hours też był normalnie a nie wspak :)

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

Napis Open 24 hours był już w prawdziwym świecie, czyli prawidłowo, że nie był odwrócony.

ocenił(a) film na 8
armal84

Bo on znalazl sie w Starym Jorku...w Wielkiej Brytanii... A tam przeciez jest ruch lewostronny...

Piotrek4

zginął w tym centrum. podczas pożaru zginęło także 40 parę osób i podczas filmu to one zostawiały swoje odciski na lustrze. on stal sie kolejna ofiarą, ale demona pokonal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones