PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5527}

Intryga rodzinna

Family Plot
6,9 2 703
oceny
6,9 10 1 2703
6,3 6
ocen krytyków
Intryga rodzinna
powrót do forum filmu Intryga rodzinna

5/10

ocenił(a) film na 5

Chyba najslabszy film Hitchcocka,niezla komedia kryminalna i nic poza tym,gdzie sie podzial mistrzowski suspens?I do tego ta irytujaca scena w mustangu z uszkodzonymi hamulcami,gdyby mi babsko wyrabialo takie sceny w takiej sytuacji to po prostu wykopalbym ja z samochodu,nie bylo to ani prawdopodobne,ani zabwne a juz na pewno nie zmrozilo mi krwi.

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

miałem to samo hehehehe :D czysta błazenada ;)

użytkownik usunięty
adryanusz_88

Panie adryanusz, wybacz pan że nie na temat, ale pan mnie z łaski swojej nie śledzi dobrze? xD Marzyciele tak zainteresowali pana że musiał pan zechcieć osobiście zbadać? Po raz drugi to oglądałem i po uno - zniesmacza okropnie, po due - idiotyzm bije po oczach i rozumie z każdej minuty tego filmu - to tyle gwoli wyjaśnienia :P

ocenił(a) film na 5
libertyn_24

Po latach, ale jednak się dopisuję...zgadzam się z Wami, scena żenująca, irytująca, idiotyczna!

ocenił(a) film na 3
libertyn_24

Zgadzam się całkowicie! Chyba nikt by się tak nie zachował podczas jazdy serpentyną przy popsutych hamulcach. Robiła wszystko, co mogła, aby się roztrzaskali.. Irytujący film, jak kocham Hitchcocka.

ocenił(a) film na 3
libertyn_24

Dokładnie równiez sie zgadzam uwielbiam Hitchcocka ale ten ledwo co obejrzałem do końca ,beznadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones