PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93093}

Intensywność

Intensity
6,9 314
ocen
6,9 10 1 314
Intensywność
powrót do forum filmu Intensywność

Całkiem nieźle

ocenił(a) film na 6

W porównaniu z Odwiecznym wrogiem to wręcz arcydzieło. Dobrze dobrani aktorzy. Molly Parker jako Chyna wypadła bardzo dobrze. Jej uroda i wdzięk. Film nadaje się zarówno dla fonów książek, jak i dla tych co z twórczością Koontza nie mieli do czynienia. Kuleje za to montaż bardziej dynamiczniejszych scen, czy scen grozy. Z niektórych scen jak ataki psów po prostu nic nie widać. Ogólnie książka jest lepsza. Nie mniej film jako adaptacja jak najbardziej daje radę.

ocenił(a) film na 1
frycek49

Mimo wszystko dziwi mnie aż tak wysoka ocena. Nie będę tu wypisywał wszystkiego, co mi się nie podobało (ostatecznie możesz się ze mną zgodzić lub nie). Jeśli jednak interesuje cię moje zdanie, zajrzyj tutaj:
https://www.filmweb.pl/film/Intensywno%C5%9B%C4%87-1997-93093/discussion/totalna +herezja,1662646

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Kwestia gustu. Mi się takie brudniejsze podejście do historii podobało. Są skróty jak w każdej adaptacji. Nie mniej nie jest aż tak źle. "Odwieczny wróg" o wiele gorzej wypadł.

ocenił(a) film na 1
frycek49

I gorzej, i lepiej. Bo do pewnego momentu jest dobrze. Od pojawienia się policji - ostro w dół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones