PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33147}
6,6 12 654
oceny
6,6 10 1 12654
5,7 7
ocen krytyków
Flashdance
powrót do forum filmu Flashdance

I'm Maniac!

użytkownik usunięty

Każdy z nas ma film do którego wracamy, oglądamy miliony razy, do znudzenia, powtarzamy niektóre kwestie z aktorami. "Wskaż mi taki film a dowiem się czegoś o Tobie!" I to jeden z tych filmów, znów lata 80-te, znów dużo muzyki, taniec ponad wszystko. Ale jest jeszcze to coś, ten pierwiastek pobudzający motywację, chęć działania - filmy muszą inspirować. Owszem jest i kicz. Ale co tam! "I'm Maniac!"

ocenił(a) film na 6

jeśli już miałbym wracać do tego typu stylistyki lat 80-tych to Footloose, zdecydowanie lepszy i na poziomie i oddający klimat

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy akurat często będę wracał do tego filmu, ale do tego utworu zapewne ;)

ocenił(a) film na 9

Do tej pory śmiać mi się chce jak przypomnę sobie tę scenę gdy Jennifer Beals ściąga przyłbicę spawalniczą i ukazują się pięknie umalowane oczęta i zaróżowione pomadą policzki. Każdy kto kiedykolwiek spawał w takiej przyłbicy wie że pod nią wszystko musiało spłynąć po paru minutach. No ale filmik jak na tamte czasy niezgorszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones